PNEUMATIKYPNEUMATIKY UKÁZAŤ VŠETKY PNEUMATIKYUKÁZAŤ VŠETKY PNEUMATIKY PREDAJCOVIAPREDAJCOVIA

ZÁKAZNÍCKA STAROSTLIVOSŤ MICHELIN


Naše technologicky vyspelé pneumatiky sú vyvinuté tak, aby uspokojovali rôznorodé potreby dnešných vodičov. Odborníci zo spoločnosti MICHELIN vám na základe vášho jazdného štýlu, typu vozidla a aktuálnych jazdných podmienok poskytnú najlepšie možné odporúčania ohľadne vašich pneumatík.

KONTAKTUJTE NÁS


Chat

V závislosti od dostupnosti poradcov

Telefón

0800002361

Pondelok až piatok
9:00 až 18:00

E-mail

24/7NAŠE ZÁVÄZKY
POMOC PRI HĽADANÍ SPRÁVNEJ PNEUMATIKY

Pri výrobe pneumatík MICHELIN využívame najmodernejšie technológie, aby sme mohli uspokojiť rôznorodé jazdné štýly a potreby našich zákazníkov. Uvedomujeme si, že zákazníci chcú našim technológiám porozumieť. Preto je zakaždým, keď sa obracajú na zákaznícku starostlivosť MICHELIN, vždy k dispozícii potrebný odborník.

JEDNODUCHŠÍ NÁKUP

Vo chvíli, keď nájdete vhodnú pneumatiku, vám naši on-line odborníci radi pomôžu nájsť troch najbližších predajcov, u ktorých si môžete vybrané pneumatiky zakúpiť a nechať si ich namontovať!

POPREDAJNÁ PODPORA

MICHELIN je tu pre vás i po vašom nákupe. Môžete sa s nami spojiť prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu, aby sme vám odpovedali na všetky vaše otázky ohľadne pneumatík! Neváhajte kontaktovať našich odborníkov.

REKLAMAČNÁ POLITIKA SKUPINY MICHELIN
  • VYHLEDÁVAČ PNEUMATIK MICHELIN VYHLEDÁVAČ PNEUMATIK MICHELINNajděte si pneumatiku optimální pro vaše vozidlo