0 pneumatiky/pneumatík by mohlo zodpovedať vášmu vyhľadávaniu

We have no result for your search

NÁJDITE SI SVOJE PNEUMATIKY PRE OSOBNÉ VOZIDLÁ

 

NÁJDITE SI SVOJE PNEUMATIKY MICHELIN PRE OSOBNÉ VOZIDLÁ

Toto sú naše lokálne webové stránky, na ktorých môžete vyhľadávať a nájsť pneumatiky ideálne pre vaše vozidlo. Pre rýchle a ľahké nájdenie správnych pneumatík pre vaše vozidlo použite náš vyhľadávač pneumatík.

Pneumatiky môžete vyhľadávať podľa modelu vozidla alebo podľa rozmeru pneumatiky – stačí len zľava doprava vyplniť jednotlivé polia. Keď tak učiníte, odporučíme vám pneumatiky, ktoré sú pre vás najvhodnejšie. Čím viac informácií uvediete, tým presnejšie budú naše odporúčania.

Keď určíte svoje ideálne pneumatiky, môžete sa podívať na naše stránky s prehľadom produktov, kde nájdete všetky informácie, ktoré o vybraných pneumatikách potrebujete poznať. Potom už stačí si pomocou stránok vyhľadať svojho najbližšieho predajcu pneumatík!

Právne poznámky

Uvedené rozmery a/alebo rýchlostné indexy sa môžu mierne líšiť od OE údajov uvedených na štítku vozidla. Váš miestny predajca pneumatík je školený odborník a poskytne vám potrebnú pomoc pri montovaní pneumatík nasledovne: 

 

1. Upozorní majiteľa, ak majú náhradné pneumatiky iný rýchlostný index, než sú pneumatiky OE, preto je maximálna rýchlosť vozidla obmedzená pneumatikami s nižším rýchlostným indexom. 

2. Zistí, či je potrebné prispôsobiť tlak v pneumatikách kvôli alternatívnemu rozmeru.