Vyhľadávanie pneumatík
Nájdite predajcov

PREHLIADAJTE PODĽA SEZÓNY

Michelin ponúka kompletný rad pneumatík bez ohľadu na vozidlo. Pozrite si náš katalóg pneumatík podľa praxe vodiča, sezóny, typu vozidla alebo produktového radu a nájdite pneumatiku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Prehliadajte podľa sezóny

Letné pneumatiky

Hľadáte nové pneumatiky? Objavte letné pneumatiky MICHELIN. Vyrábame letné pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a dodávky, vďaka ktorým si naplno užijete každý kilometer jazdy bez ohľadu na to, či len dochádzate do práce, alebo cestujete na dovolenku. Najnovšie letné pneumatiky MICHELIN sú navrhnuté tak, aby zabezpečovali vysokú úroveň výkonu až do dosiahnutia zákonného limitu opotrebenia (1). Môžete sa spoľahnúť, že vám poskytnú bezpečie a kontrolu nad vozidlom počas teplejších mesiacov v roku. Nájdite si tie svoje. (1) Zákonom stanovená minimálna hĺbka dezénu 1,6 mm.

20240119 browseby season summer 02

Celoročné pneumatiky

Nenechajte sa prekvapiť ani nepredvídateľnými podmienkami! Celoročné pneumatiky, pneumatiky na celý rok alebo univerzálne pneumatiky: nech už ich nazývate akokoľvek, hovoríme o pneumatikách, ktoré dokážu zvládnuť každú výzvu: celoročne bezpečné jazdenie za každého počasia. Vyberte si celoročné pneumatiky MICHELIN a jazdite sebavedome s našimi najlepšími celoročnými pneumatikami. Celoročné pneumatiky MICHELIN sú certifikované na jazdu v zime (označenie 3 vrcholkov hôr so snehovou vločkou – 3PMSF) a spĺňajú požiadavky európskych nariadení pre jazdu v zime. Nájdite si tie svoje.

20240123 browseby season allseasons 03

Zimné pneumatiky

Nenechajte sa zastaviť žiadnym zimným počasím! Jazdite bezpečne so zimnými pneumatikami dokonale prispôsobenými vašim potrebám. Pomôžeme vám s výberom správnych zimných pneumatík MICHELIN. Spoločnosť Michelin ponúka rozsiahly sortiment zimných pneumatík, ktoré vám poskytnú bezpečnosť a mobilitu v zimných podmienkach, a to od prvého po posledný kilometer (1-2). Keď dorazí zima, nezabudnite vybaviť svoje vozidlo najlepšími zimnými pneumatikami. Nájdite si tie svoje.

20240119 browseby season winter 01