track connect pneus 1

Kompletný zoznam rozmerov pneumatík pre osobné vozidlá podľa rozmeru ráfika

Vyhľadanie správneho rozmeru pneumatiky pre vaše osobné vozidlo nie je také komplikované, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme zoznam všetkých dostupných rozmerov pneumatík pre osobné vozidlá.

 

Na výber správneho rozmeru pneumatík stačí otvoriť váš manuál na obsluhu vozidla alebo sa podívať na dvere zo strany vodiča: tu nájdete informáciu o rozmere a nosnosti pneumatík.                         

 

Napríklad pokiaľ je tu uvedené 205/55/R16 91H, znamená to:

 

  • Šírka pneumatiky (v milimetroch)
  • Typ konštrukcie (R pre radiálnu, D pre diagonálnu a B pre zmiešanú)
  • Priemer ráfika (v palcoch)
  • Index rýchlosti
  • Profil
  • Index nosnosti

 

Pokiaľ v tomto okamihu nemáte k týmto informáciám prístup a potrebujete vedieť viac, podívajte sa do nášho sprievodcu: Ako si vybrať správnu pneumatiku?

 

Keď poznáte rozmer pneumatiky pre vaše vozidlo, kliknite ako prvé na správny priemer ráfika uvedený v palcoch. Zobrazia sa vám všetky dostupné pneumatiky Michelin, ktoré potrebujete.

 

Správnu pneumatiku môžete nájsť aj tak, že vyberiete typ vozidla či jeho použitia alebo vyberiete značku vozidla

Vyberte rozmer pneumatiky a nájdite si pneumatiku ideálnu pre vaše osobné vozidlo

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.