Nájdite predajňu pneumatík blízko vás do niekoľkých sekúnd
Car
  • Car
Car
  • Car
Nájdi ma

O predajcoch pneumatík Michelin na Slovensku

Pneuservisy a opravovne vozidiel

Na Slovensku je veľa možností ako otestovať vaše vozidlo a vychutnať si celý jeho potenciál. Firma Michelin dobre vie, že veľkolepé autá, motocykle a skútre vyžadujú veľkolepé pneumatiky, preto naši autorizovaní predajcovia majú pre vás pripravené všetky naše najnovšie produkty. Či už jazdíte na uliciach miest, brázdite terén vo svojom SUV alebo na motocykli, venčíte svoj športiak alebo motorku, naši autorizovaní predajcovia pneumatík majú vždy niečo pre vás.

Ak si nie ste istí, ktorá z našej ponuky sa najviac hodí pre vaše vozidlo, niektorý z našich priateľských predajcov vám ochotne vysvetlí výhody jednotlivých pneumatík a ako sa prejavia na správaní vášho vozidla. Pred kúpou však zvážte niekoľko hľadísk, ktoré uľahčia proces výberu.

Zvážte poveternostné podmienky

Počasie, ktoré vás čaká na cestách, je jedným z faktorov, ktorý treba pred kúpou pneumatík zvážiť. Mnoho dní na Slovensku charakterizuje horúce a suché počasie, nie sú však výnimkou ani mokré a chladné dni, kedy môžu byť cesty klzké. Pamätajte si, že kolesá sa najslabšie držia na mokrom povrchu cesty, preto sa možnosť straty trakcie dramaticky zvyšuje.

Vyberte pneumatiky na základe terénu

Ďalším faktorom, ktorý musíte pri výbere pneumatiky zvážiť, je terén, v ktorom budete jazdiť. Na jazdu na cestách sa nevyžaduje dezén s takou hĺbkou a takou členitosřou, ako pre pneumatiky určené na všetky cesty alebo do terénu. Ak si vyberiete optimálnu pneumatiku pre váš terén, môžete si vychutnať tichšiu jazdu, opotrebovanie dezénu bude rovnomernejšie a môžete predísť šmykom a uviaznutiu. Ďalšie informácie získate od našich autorizovaných predajcov.

Potrebujete ďalšiu pomoc?

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.