MICHELIN je tu pre vás, aby vám pomohol vybrať si vaše optimálne pneumatiky

MICHELIN je tu pre vás, aby vám pomohol vybrať si vaše optimálne pneumatiky

Hľadanie podľa značky vozidla

Potrebujete vymeniť pneumatiky? Nech už máte akékoľvek vozidlo, z našej širokej ponuky pneumatík MICHELIN si vyberiete presne také, ktoré splnia vaše potreby. Na nás sa môžete spoľahnúť! Už od roku 1889 nepretržite vyvíjame nové inovácie, aby ste sa bezstarostne a bezpečne vždy dostali tam, kam potrebujete. Naše produkty s komplexným dizajnom prechádzajú prísnym testovaním, aby bola zaručená ich maximálna kvalita. Vďaka inovatívnym technológiám zaisťujú pneumatiky MICHELIN vysokú úroveň výkonov, optimálnu bezpečnosť a príjemný zážitok z jazdy.

Pneumatiky podľa výrobcov áut

Ak chcete nájsť pneumatiku MICHELIN ideálnu pre vaše potreby, odporúčame hľadať najskôr pneumatiky MICHELIN vyrobené konkrétne pre vaše vozidlo. Z nižšie uvedeného zoznamu vyberte výrobcu vášho vozidla a ďalej postupujte podľa pokynov vyhľadávača pneumatík.

Našli ste tie správne pneumatiky MICHELIN? Kliknite na „Kúpiť online“. Následne si môžete vybrať predajcu vo svojom okolí a svoj nákup bezpečne dokončiť online priamo na stránkach predajcu, alebo môžete daného predajcu kontaktovať a dohodnúť si s ním schôdzku.

Máte nejaké otázky? Kliknite na „Potrebujem pomoc“ alebo nás kontaktujte prostredníctvom virtuálneho asistenta, e-mailom či telefonicky. Naši odborníci sú vám plne k dispozícii, aby vám poskytli najlepšie možné poradenstvo ohľadom pneumatík.

Vyhľadávač pneumatík MICHELIN podľa výrobcu vozidla

Využite na maximum naše odborné znalosti! Náš vyhľadávač pneumatík MICHELIN vám pomôže nájsť tie najlepšie pneumatiky pre vaše vozidlo a váš jazdný štýl.  Na základe informácií, ktoré poskytnete, vám vyhľadávač zobrazí pneumatiky homologované vaším výrobcom konkrétne pre vaše vozidlo, vrátane zoznamu rozmerov kompatibilných s originálnymi.

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.