MICHELIN
LATITUDE CROSS
  • Pneumatiky MICHELIN pre SUV - 4x4

MICHELIN LATITUDE CROSS

  • Pneumatiky MICHELIN pre SUV - 4x4

Vyrobená pre dlhotrvajúcu mobilitu na ceste i v teréne

Pneumatika MICHELIN Latitude Cross zaisťuje odolnosť a záber pre vaše SUV, či už sa v ňom veziete pracovne, alebo pre zábavu. Komfort cestnej pneumatiky s výkonmi terénnej pneumatiky. 

  • Letná pneumatika MICHELIN na použitie na ceste i v teréne pre vozidlá 4x4 a SUV
  • Vyvinutá pre záber a odolnosť v teréne
  • Vyrobená pre jazdný komfort na ceste
  • Vytvorená pre dlhú životnosť behúňa v náročných podmienkach 

Vyvinutá pre záber a odolnosť v teréne

Letná pneumatika MICHELIN Latitude Cross sa vyznačuje agresívnym dezénom Mud Catcher s vysokým počtom záberových hrán pre vynikajúci záber na nepevnom a klzkom povrchu pri jazde mimo cestu. Preskúmajte bezpečne so svojím SUV nové terény vďaka vysoko odolnej zmesi gumy Terrain-Proof, ktorá  bola vyvinutá s využitím skúseností s mobilitou v teréne pri výrobe pneumatík MICHELIN pre stavebné stroje. 

image 1

Vyrobená pre jazdný komfort na ceste

Pneumatika MICHELIN Latitude Cross zaisťuje pohodlnú jazdu vďaka špeciálne vyvinutému tichému dezénu. Špeciálne zakrivenie dezénových blokov tejto pneumatiky MICHELIN pre vozidlá 4x4 umožňuje plynulý kontakt pneumatiky s vozovkou. Spolu s vysokým počtom rôzne veľkých a špeciálne rozmiestnených dezénových blokov na ramenách zaručuje tichú jazdu. Letná pneumatika MICHELIN vyvinutá pre potešenie z jazdy. 

Auto picto michelin latitude cross argument 2 Tyres

Dlhá životnosť

Pre vodičov, ktorí od pneumatiky vyžadujú výkony v náročných jazdných podmienkach, predstavuje pneumatika MICHELIN Latitude Cross riešenie, ktoré je vďaka zmesi gumy Terrain-Proof odolné voči opotrebovaniu tak na ceste, ako aj v teréne. Vyberte si odolnú pneumatiku MICHELIN,  ktorá zvláda nároky ťažkých SUV vozidiel a jazdy po štrkových tratiach. 

Auto Edito michelin latitude cross argument 3 Tyres

Je táto pneumatika vhodná pre vaše vozidlo?

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.