MICHELIN
PILOT SPORT 4 S
  • Pneumatiky MICHELIN pre osobné vozidlá

MICHELIN PILOT SPORT 4 S

  • Pneumatiky MICHELIN pre osobné vozidlá

Vyrobená pre dlhotrvajúci pôžitok z jazdy

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 S na použitie na ceste a príležitostne na trati zaisťuje výnimočnú priľnavosť, presné jazdné reakcie a kontrolu nad riadením i pri vysokých rýchlostiach [1]

• Letná UHP pneumatika MICHELIN na použitie na ceste a príležitostne na trati
• Vynikajúca kontrola nad riadením a rýchle a presné jazdné reakcie [1]
• Výnimočná ovládateľnosť a kontrola nad vozidlom i pri vysokých rýchlostiach [1]
• Jedinečná priľnavosť na suchom povrchu a brzdný výkon na mokrom povrchu [1]
• Oceňovaná výrobcami vozidiel, ako sú Mercedes-AMG, Ferrari a Porsche 

Kombinácia maximálnych výkonov z hľadiska priľnavosti za sucha, brzdenia za mokra a životnosti [1][2]

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 S špeciálne vyvinutá na použitie na ceste a príležitostne na trati v sebe prepojuje výnimočné výkony z hľadiska ovládateľnosti za sucha [1], brzdenia za sucha a mokra [1] a životnosti [2]. Vychutnajte si maximálny pôžitok z vysokovýkonnej jazdy. 

ps4s mclaren

Výnimočne presné reakcie na pokyny riadenia pre maximálnu kontrolu nad vozidlom, jazdnú stabilitu a vysokú mieru reakcieschopnosti  [1]

Letná pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 S umožňuje vychutnať si vzrušujúcu vysokovýkonnú jazdu. Vysoko reaktívny dezén zvyšuje priľnavosť k vozovke a umožňuje vám tak neuveriteľnú jazdu s presnou kontrolou nad vozidlom a jazdnou stabilitou. Technológia dynamickej odozvy MICHELIN zaručuje vysokú mieru reakcieschopnosti a tým i presné jazdné reakcie a smerovú stabilitu pri zatáčaní i pri vysokých rýchlostiach [1].

ps4s benfit2

Jedinečná priľnavosť na suchom povrchu a brzdný výkon na mokrom povrchu [1] pre presnú kontrolu nad vozidlom 

Technológia viaczložkovej zmesi gumy MICHELIN [3] zaisťuje vodičom vynikajúcu priľnavosť na suchom i mokrom povrchu pri akcelerácii, brzdení a zatáčaní a významne tak zvyšuje výkony a ovládateľnosť na letných cestách. Hybridná zmes gumy zlepšuje priľnavosť na suchej vozovke, zatiaľ čo funkčné elastoméry a silika zaručujú vynikajúcu priľnavosť a brzdné výkony za mokra [1]. Technológia vám tak umožňuje vychutnať si pôžitok z jazdy v suchých i mokrých jazdných podmienkach.  

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us product in context signature 16 slash 9

Prémiovo vyrobená pneumatika s aerodynamickým dizajnom

Pretože vozidlo je vašou vášňou, musí vyzerať skvelo a zároveň bezchybne fungovať. Pneumatika má prémiový dizajn so štýlovým zamatovým efektom na bočnici. Je vybavená aj hlbokým chráničom ráfika, ktorý chráni pred drobnými poškodeniami kolesa. Chránič vylepšuje dizajn a krásu vášho vozidla, rovnako ako jeho funkčnosť. 

ps4s benefit4

Oceňovaná poprednými svetovými výrobcami vozidiel

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 S na použitie na ceste a príležitostne na trati sa používa ako prvovýbava pri popredných svetových vysokovýkonných vozidlách vyrobených podľa náročných vysokých štandardov. Pneumatika Michelin je homologovaná takými výrobcami vozidiel, ako sú Mercedes-AMG, Ferrari a Porsche. 

4w 240 tire michelin pilot sport 4 s en us product in use signature 16 slash 9

Je táto pneumatika vhodná pre vaše vozidlo?

PRÁVNE INFORMÁCIE

(1) Brzdné výkony za sucha a mokra a čas na kolo na suchom povrchu – Externé testy uskutočnené na žiadosť spoločnosti Michelin v júni 2019 organizáciou TÜV SÜD na pneumatikách s rozmerom 235/35-19 91Y na vozidle Volkswagen Golf VII, ktoré porovnávali pneumatiky MICHELIN Pilot Sport 4S s konkurenčnými pneumatikami CONTINENTAL SportContact 6, GOODYEAR Eagle F1 Supersport, DUNLOP Sport Maxx RT 2, HANKOOK Ventus Evo 3 a PIRELLI P Zero. 1. miesto v brzdení na suchom povrchu a zdieľané prvé miesto v brzdení na mokrom povrchu a v ovládateľnosti na suchom povrchu (spoločne s pneumatikou CONTINENTAL SportContact 6).

(2) Kilometrová životnosť – Externé testy uskutočnené na žiadosť spoločnosti Michelin v júli 2019 organizáciou DEKRA na pneumatikách s rozmerom 235/35-19 91Y na vozidle Audi A3, ktoré porovnávali pneumatiky MICHELIN Pilot Sport 4S s konkurenčnými pneumatikami CONTINENTAL SportContact 6, GOODYEAR Eagle F1 Supersport a HANKOOK Ventus Evo 3; v júni a v júli 2016 na vozidle Audi A4, na pneumatikách s rozmerom 255/35-19 91Y XL, porovnanie s pneumatikou DUNLOP Sport Maxx RT 2; v júni a v júli 2017 na vozidle Audi A3, na pneumatikách s rozmerom 235/35-19 91Y XL, porovnanie s pneumatikou PIRELLI P Zero. Test životnosti v priemernom reálnom používaní (D50) na vzdialenosti 10.000 km a s odhadovanou životnosťou pri hĺbke behúňa 1,6 mm. 

(3) Technológia viaczložkovej zmesi gumy – Pri väčšine rozmerov pneumatiky MICHELIN Pilot Sport 4S.

 

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.