MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV

 • Pneumatiky MICHELIN pre SUV - 4x4

 • Letné

  Letné

Vyrobená pre dlhotrvajúcu kontrolu SUV nad riadením

Pneumatika  MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, vyvinutá špeciálne pre SUV, zaisťuje prémiový zážitok z jazdy a komfort spolu s dlhotrvajúcimi jazdnými výkonmi.

 • Prémiová(1) a vysokovýkonná SUV cestná pneumatika MICHELIN
 • Vynikajúca priľnavosť na suchých vozovkách a brzdný výkon na mokrých vozovkách(2)(3)
 • Robustný SUV dezén pre vynikajúcu životnosť(5)
 • Určená pre SUV, vyrobená pre dlhú životnosť
 • Vyvinutá tak, aby znižovala hlučnosť a zvyšovala jazdný komfort

Dlhotrvajúci pôžitok z jazdy a bezpečnosť (3)

Vychutnajte si pôžitok z vysokovýkonnej jazdy s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 4 SUV vyrobenou pre dlhotrvajúcu bezpečnosť (3). Táto prémiová SUV pneumatika, vybavená technológiou dvojitého športového dezénu, zaisťuje efektívnu priľnavosť na suchých vozovkách a vynikajúci brzdný výkon na mokrom povrchu(2)(3). Vyznačuje sa rýchlymi a presnými reakciami vďaka technológii dynamickej odozvy, ktorá umožňuje optimálny prenos pokynov riadenia(4).

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us features and benefits 1 signature 16 slash 9 copie

Určená pre SUV

Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 SUV je prémiová pneumatika vyvinutá tak, aby si poradila s veľkými, výkonnými a športovými SUV. Táto vysokovýkonná pneumatika sa vyznačuje stavbou MaxTouch Construction, dvojitou kostrou s vysokou hustotou pre dlhú životnosť (5) a robustnosťou prispôsobenou pre SUV použitie. Využite aj výhody chrániča ráfika MICHELIN, ktorý zvyšuje pevnosť pneumatiky.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv fr fr features and benefits 2 no signature 16 slash 9

Optimalizovaný komfort a hlučnosť (7)

Vychutnajte si prémiový zážitok z jazdy(1) s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 4 SUV vyvinutou pre jazdný komfort a nižšiu hlučnosť. Vďaka behúňu prispôsobenému pre zníženie hlučnosti a stavbe pneumatiky optimalizovanej pre vyšší komfort a menšiu hlučnosť si vy i vaši spolucestujúci zamilujete výkony tejto prémiovej SUV pneumatiky.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv en us product in context no signature 16 slash 9

Oceňovaná výrobcami prémiových a športových SUV vozidiel(6)

Vyberte si prémiovú pneumatiku(1) určenú pre popredné značky SUV vozidiel, akými sú AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes a Volvo. Vybavte svoje výkonné SUV pneumatikami MICHELIN Pilot Sport 4 SUV pre vysokovýkonnú jazdu v letných podmienkach.

4w 365 tire michelin pilot sport 4 suv fr fr product in use no signature 16 slash 9
Hodnotenia pneumatiky MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV
4.22/5
★★★★★
★★★★★
Celkové hodnotenie vychádzajúce z počtu 9 hodnotení
Vlastníte túto pneumatiku?
Napísať hodnotenie
9 hodnotení pneumatiky MICHELIN PILOT SPORT 4 SUV
Filtre
Všetko
5
4
3
2
1
★★★★★
★★★★★
3 / 5

Grip, handling and road noise are excellent - longevity is really poor

Hodnotil/a 2021 GLC - 21. jún 2022

Headline says it all. Super happy with the tyres ability but driving a new vehicle 12,337 Miles in and have been told they'll need replacing by 14,000. At the cost to replace them I won't be buying another set. Admittedly, only rotated once but this was on a brand new vehicle and mostly motorway use. Almost makes you believe the conspiracy theories about tyre manufacturers making softer version for newly leased vehicles. I'm frankly a bit surprised but I can't recommend them if you have to replace them every year and a half - maybe make them half the price?

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
5 / 5

My new tires

Hodnotil/a Snowwhit - 18. apríl 2022

It’s looking amazing design.

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
5 / 5

Renault Kadjar 4x4 GT Line 1.7cc

Hodnotil/a Mick Ex Motor Technician - 2. december 2021

Found the tyre's had been great 225 x 45x ZR19 Michelin Pilot. I got 26,570 I found if your Interacting with service and tyre rotation every quarter for this vehicle that's the top end your going to get half way the issue with new car's is quite simple to understand vehicle manufactures love soft tyres first out the box. It's best to have two sets tyres and interact when necessary on change. However I've up the size and gone 245 x 45x ZR19 I fined with a cheap budget for this car interacting with the 4x4 all season makes practical sense whilst putting the Michelin in storage until the summer where comfort deserves its life expectancy. Weal see what budget produce through the winter month's ahead.

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
5 / 5

longevity

Hodnotil - 7. jún 2021

with the old Michelin you could get 40,000 and now you only get 14,000 and that is on all four wheels and there is only one driving it

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
1 / 5

Unsafe tyre

Hodnotil - 18. september 2020

I was driving my car Citroen C5 Aircross 2020 ,new car only 4800 km and I was driving on a very good paved road and suddenly the tyre exploded, I visited service center they checked the tyre they couldn't find the reason and the technicians were looking to each other without givig any reason and said we will show it to the engineer after two days I had to go to the service center and they showed to me the engineer report and he wrote the wheel is crushed with hard object which is completely a fake explanation just not to be blamed Michelin which dishonest and shame for your name I don't recommend your products at all and I will take all the necessary legal action to reserve my rights I was about to loose my life and your engineer just telling a lies in his report

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
Vlastníte túto pneumatiku?
Napísať hodnotenie

104 rozmerov k dispozícii pri pneumatike MICHELIN Pilot Sport 4 SUV

Fits your vehicle

MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 225/65R17 106V XL SUV

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

C

Trieda priľnavosti za mokra

A

Trieda vonkajšej hlučnosti

72 dB

Šírka

225

Výška

65

Priemer

17

Nosnosť

106

Rýchlosť

V

Fits your vehicle

MICHELIN Pilot Sport 4 SUV 235/65R17 108W XL SUV

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

C

Trieda priľnavosti za mokra

A

Trieda vonkajšej hlučnosti

72 dB

Šírka

235

Výška

65

Priemer

17

Nosnosť

108

Rýchlosť

W

PRÁVNE INFORMÁCIE

(1) Prémiová pneumatika –  Prémiové pneumatiky sú definované ako jedna z kategórií prémiových letných pneumatík, do ktorej patria napríklad aj značky CONTINENTAL, GOODYEAR, BRIDGESTONE, PIRELLI a DUNLOP, ktoré nie sú určené pre OE trh (trh s pneumatikami v prvovýbave), a neboli teda vyvinuté na dosiahnutie konkrétnych cieľov výrobcov vozidiel, ale dajú sa kúpiť od maloobchodného predajcu.      

(2) Efektívnejšia priľnavosť – Vynikajúce brzdné vlastnosti na mokrom a suchom povrchu (nová): Vďaka technológii dvojitého športového dezénu MICHELIN – vnútorná strana so širokými pozdĺžnymi drážkami rýchlo odvádza vodu preč z pneumatiky, čím sa zaisťuje lepší záber na mokrej vozovke, a vonkajšia strana s tuhými dezénovými blokmi zvyšuje priľnavosť na suchom povrchu.      

(3) Priľnavosť na mokrom povrchu –  Priľnavosť na mokrom povrchu, keď je opotrebovaná: nové a opotrebované (opotrebovanými pneumatikami sa rozumejú pneumatiky opotrebované na stroji (brúsené) do hĺbky indikátora opotrebovania, v súlade s európskym nariadením ECE R30r03f). Tak nová, ako aj opotrebovaná pneumatika MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, rozmer 235/60 R18, preukazuje priľnavosť na mokrom povrchu nad limitom európskeho nariadenia R117.    

(4) Pôžitok z jazdy –  Vďaka technológii dynamickej odozvy MICHELIN, ktorá zaisťuje optimálny prenos pokynov riadenia na vozovku a zaisťuje tak rýchle a presné jazdné reakcie.

(5) Dlhá životnosť –  Vďaka technológii MICHELIN Max Touch Construction, ktorá zaisťuje rovnomerné rozloženie síl pri akcelerácii, brzdení a zatáčaní a predlžuje tak životnosť behúňa.

(6) Oceňovaná výrobcami  – V prvomontáži niektorých popredných značiek SUV vozidiel, ako sú AMG, BMW, Genesis, Land Rover, Mercedes a Volvo.      (7) Komfort a menšia hlučnosť  –   Vďaka dezénu prispôsobenému pre zníženie hlučnosti a stavbe pneumatiky optimalizovanej pre vyšší komfort a nižšiu hlučnosť.

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.