MICHELIN
PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
 • Pneumatiky MICHELIN pre osobné vozidlá
 • Letné

  Letné

51 sizes available

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT

 • Pneumatiky MICHELIN pre osobné vozidlá

 • Letné

  Letné

Vyrobená pre dlhotrvajúce  maximálne výkony na trati

Nová pneumatika MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect zaisťuje rýchle a konštantné časy na kolo [1]. Pretekárska pneumatika, ktorá posúva hranice výkonov. 

• Technologicky vyspelá letná vysokovýkonná športová pneumatika MICHELIN najnovšej generácie na použitie na trati a na ceste na superšportových vozidlách
• Vyvinutá pre konštantné rýchle časy s lepšou stabilitou pri zatáčaní a ovládateľnosťou [1]
• Vytvorená pre odolnosť na trati
• Kompatibilná s inovatívnou technológiou MICHELIN Track Connect
• Štýlový dizajn a prémiová povrchová úprava 

Vyvinutá pre rýchle a konštantné časy na kolo

Nová prémiová športová pneumatika MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect bola vytvorená tak, aby zaisťovala rýchle a konzistentné časy na kolo. Behúň využíva inovatívnu technológiu viaczložkovej zmesi gumy: molekulárna štruktúra elastoméru zaručuje výnimočnú priľnavosť v ostrých zákrutách a nový tuhý elastomér zvyšuje kontrolu nad vozidlom. Neuspokojujte sa s druhým miestom – vyberte si pre svoje športové vozidlo víťaziacu pretekársku pneumatiku. 

thumbnail

Väčšia kontrola nad vozidlom a presná ovládateľnosť [1]

Inovatívna technológia dynamickej odozvy MICHELIN zaisťuje pri pneumatikách Pilot Sport Cup 2 Connect optimálny prenos pokynov riadenia na trať, keď je to najviac potrebné. Úplne nový dizajn zvyšuje tuhosť dezénu pre ešte lepšiu ovládateľnosť a stabilitu pri brzdení. Technologicky vyspelá stavba zaisťuje vďaka optimalizovanej stope a maximálne presným jazdným reakciám intuitívnu ovládateľnosť na trati alebo na ceste. 

ps4s benefit4

Optimalizovaná odolnosť na trati a časy na kolo a kompatibilita so systémom MICHELIN Track Connect [2]

Využite maximálny potenciál svojich pneumatík s časmi na kolo po 15 kolách o 7,40 sekúnd rýchlejšími a až s dvojnásobným počtom kôl [2]. Vylepšite svoju pneumatiku vďaka MICHELIN Track Connect, prvému riešeniu prepojenej pneumatiky, ktoré v reálnom čase zasiela na váš chytrý telefón údaje o tlaku vzduchu a teplote v pneumatikách. Sledujte a prispôsobujte výkony pneumatiky, aby ste dosiahli svoje najlepšie výsledky na trati. 

psc2 benfit3

Kockovaná vlajka MICHELIN, prémiový dizajn bočníc so zamatovým efektom

Vysokovýkonná pretekárska pneumatika MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect sa pýši elegantným novým dizajnom, ktorý odkazuje na účasť Michelinu v motoristickom športe. Prepojte vysoké výkony s prepracovaným štýlom a vydajte sa na trať s pneumatikou s prémiovou zamatovou textúrou vzorky kockovanej vlajky. 

200212 pscup 2 con features and benefits 2 signature 16 slash 9 v2
Hodnotenia pneumatiky MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
5.00/5
★★★★★
★★★★★
Celkové hodnotenie vychádzajúce z počtu 2 hodnotení
Vlastníte túto pneumatiku?
Napísať hodnotenie
2 hodnotení pneumatiky MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
Filtre
Všetko
5
4
3
2
1
★★★★★
★★★★★
5 / 5

The most useable semi slick on the market !

Hodnotil/a David - 20. september 2022

The Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect is a fantastic tyre. It’s performance is very impressive considering how drive able the tyre is day to day. On track the tyre holds up very well, supplying ample grip and seems to be lasting considerably longer than other semi slicks I have experienced. The thing that surprised me the most was it’s performance in the wet, I would say it has comparable wet performance to a Michelin Pilot Super Sport, if not better, especially once the tyre has built up a bit of heat ! Overall, it’s the perfect tyre if you want a capable semi slick and don’t want to worry about changing your tyres every time it rains.

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
★★★★★
★★★★★
5 / 5

Game changer

Hodnotil - 29. máj 2021

I have decided to purchase these tyres for my Golf Mk VII GTI TCR after not beeing fully satisfied with driving behaviour of the vehicle during spirited driving with factory fitted tyres from other manufacturer. As I had good experience with MIchelinCup 2 tyres mounted on my Porsche 991.2 GT3 I decided to purchase set of Pilot sport Cup 2 Connect tyres. I was ready to sacrifice some riding comfort and performance on wet surface. After fitting the tyres I was positively surprised. The behaviour of the car improoved in all areas on dry surface. Traction, lateral grip, braking performance and steering feedback improoved radically. Theese tyres give me so much confidence during spirited driving. And I was surprised that there is no trade off in driving comfort or noise. For me game changer and leading product in its class. Best tyre I have ever had fitted on my vehicles.

Translate this review
 • Dry grip and braking
 • Longevity
 • Wet grip and braking
/ 1
Vlastníte túto pneumatiku?
Napísať hodnotenie

51 rozmerov k dispozícii pri pneumatike MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 205/50ZR17 (93Y) XL CONNECT

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

D

Trieda priľnavosti za mokra

C

Trieda vonkajšej hlučnosti

70 dB

Šírka

205

Výška

50

Priemer

17

Nosnosť

93

Rýchlosť

(Y)

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 215/45ZR17 (91Y) XL CONNECT

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

D

Trieda priľnavosti za mokra

C

Trieda vonkajšej hlučnosti

70 dB

Šírka

215

Výška

45

Priemer

17

Nosnosť

91

Rýchlosť

(Y)

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 225/45ZR17 (94Y) XL CONNECT

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

D

Trieda priľnavosti za mokra

C

Trieda vonkajšej hlučnosti

70 dB

Šírka

225

Výška

45

Priemer

17

Nosnosť

94

Rýchlosť

(Y)

Fits your vehicle

MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 255/40ZR17 (98Y) XL CONNECT

OZNAČOVANIA

Trieda palivovej účinnosti

D

Trieda priľnavosti za mokra

C

Trieda vonkajšej hlučnosti

73 dB

Šírka

255

Výška

40

Priemer

17

Nosnosť

98

Rýchlosť

(Y)

PRÁVNE INFORMÁCIE

(1) Rýchle a konštantné časy na kolo – Interná štúdia, Porsche 991 GT3 vybavené pneumatikami 245/35 ZR20 a 305/30 ZR20 vo Valencii (07/2018) a Renault Megane 3 RS vybavený pneumatikami 235/35 ZR19 na trati Charade a v Ladoux (10/2018). V porovnaní s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport Cup 2.

(2) Lepšie výkony s MICHELIN Track Connect – Interná štúdia uskutočnená pod notárskym dohľadom, ktorá testovala pneumatiky MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect s riešením MICHELIN Track CONNECT obutými na vozidle Porsche 991(991) GT3 RS, rozmer 265/35 ZR20 a 325/30 ZR21, na okruhu v španielskej Andalúzii (11/2019), po 15 kolách. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od aktuálnych podmienok.

 

Používate nepodporovaný webový prehliadač
Používate webový prehliadač, ktorý nepodporuje zobrazenie tejto webovej stránky. To znamená, že niektoré funkcie nemusia pracovať podľa očakávaní. To môže viesť k zvláštnemu správaniu počas vyhľadávania. Použite alebo aktualizujte/ inštalujte jeden z nasledujúcich webových prehliadačov s cieľom plnohodnotne využívať všetky výhody stránky.